ISO 9001:2015

Labtime QSM 097 small

Сертифікат на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (або міжнародному стандарту ISO 9001:2015) - документ, що підтверджує ефективне функціонування системи управління якістю виробництва продукції, робіт або послуг.

При цьому постійне вдосконалення та поліпшення системи управління є вимогою стандарту, а сертифікат засвідчує, що підприємство було перевірено органом сертифікації та встановлено відповідність системи вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Наявність цього документа істотно підвищує імідж компанії, залучає нових ділових партнерів, забезпечує реальну можливість виходу на міжнародний ринок і участі в різноманітних державних конкурсах і тендерах на виготовлення і поставку товарів, надання послуг.

Застосування вимог та підходів серії стандартів ISO 9000 в системі управління підприємством допомагає вирішити багато внутрішніх і зовнішніх питань:

Внутрішні результати, одержувані від впровадження системи управління якістю, напряму залежать від зусиль, які організація докладає для покращення своєї діяльності. Зовнішні переваги організація отримує, сертифікувавши свою систему управління якістю у незалежному компетентному органі сертифікації.

Наявність сертифікату забезпечує пріоритетне становище компанії перед конкурентами, при отриманні муніципальних, державних і оборонних замовлень. Також він є обов'язковою умовою при проходженні ліцензування: медичних закладів вищого рівня акредитації, вищих навчальних закладів, будівельних компаній, компаній з виконання робіт протипожежного призначення тощо.

Наш орган сертифікації надає якісні послуги сертифікації підприємств за стандартом ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001: 2015). Наші співробітники мають величезний досвід роботи з підприємствами, що працюють в наступних сферах:

Вартість сертифікації розраховується на підставі заповненої ЗАЯВКИ, яку необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.