Загальна інформація про вартість робіт

Орган з сертифікації ТОВ “ВЕС “УКРЕКСПЕРТИЗА” встановлює порядок визначення вартості робіт з сертифікації продукції у системі сертифікації “УКРЕКСПЕРТИЗА” та оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, визначає тривалість аудитів для 1 етапу та 2 етапу первинного аудиту систем управління, наглядових аудитів та аудитів повторної сертифікації для кожного заявника та сертифікованого клієнта.

Розрахунок вартості оцінки відповідності продукції проводиться на підставі розробленої Методики М-10 “Методика визначення вартості робіт” з урахуванням ПКМУ №514 від 12 липня 2017р. “Правила визначення вартості робіт з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів, що виконуються призначеними органами з оцінки відповідності та визнаними незалежними організаціями”.

Вартість робіт визначається умовами договору між ОС ТОВ “ВЕС “УКРЕКСПЕРТИЗА” та замовником. Вартість сертифікації системи управління залежить від специфіки клієнта – особливості його структури та системи управління, дійсної кількості працівників, виду діяльності підприємства (виробництва продукції/надання послуг), та ін.